Konya’da Kahvaltı Nerede Yapılır? En İyi Kahvaltı Nerede Yenir?

Anadolu’nun bin yıllık Türk tarihinin dokusunu taşıyan şehirlerden biri olan Konyada kahvaltı nerede yapılır diye düşünüyorsanız size önemli tavsiyelerimiz olacak.
Konya’da Kahvaltı Nerede Yapılır? En İyi Kahvaltı Nerede Yenir?

Anadolu’nun bin yıllık Türk tarihinin dokusunu taşıyan şehirlerden biri olan Konyada kahvaltı nerede yapılır diye düşünüyorsanız size önemli tavsiyelerimiz olacak. Mevlana hazretleri ve manevi dokusuyla önemli bir dini ve kültürel turizm merkezi olan şehirde, ziyaretçileri memnun etmek isteyen gıda sektöründe ortaya çıkan rekabet buradan memnun ayrılmanızı sağlıyor.

Buradayenir.com ekibi olarak keşfettiğimiz bir çok mekanın hakkında daha çok bilgi almak için bağlantı linklerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.?
 

kahvaltı-nerede-yapılır-el-matador-steakhouse

Konya El Matador Steakhouse
İsmiyle ve konseptiyle dikkat çeken mekan kaliteli imajının yanında en az diğer mekanlar kadar güzel ve çeşitli kahvaltı imkanı da sunuyor. Çalışanlarının yoğun ilgisi ve bitiremeyeceğiniz kadar geniş bir yelpaze sunan kahvaltı menüsüyle sizleri bekliyor.
Konyada Kahvaltı Nerede Yapılır? El Matador Steakhouse.

kahvaltı-nerede-yapılır-sille-konak-restaurant

Sille Konak & Restaurant
Konyada kahvaltı nerede yapılır deyince akla gelen ilk mekanlardan biri, doğayla ve asırların taşıdığı tarihle iç içe bulunan Sille Konak. Otantik bir ortam sunan Restaurant, güzel bir gün başlangıcı için nispeten uygun fiyatlarıyla Selçuklu’da öne çıkıyor.
Konyada Kahvaltı Nerede Yapılır? Sille Konak-Resturantkahvaltı-nerede-yapılır-hazbahçe-restaurant

Hazbahçe
Konya’nın önemli ilçelerinden olan Haz Bahçe, isminin hakkını veren ortamı ve hizmet kalitesiyle evinizde hissetmenizi sağlıyor. Otantik ortama sahip restaurant, eğer isterseniz yer sofrasında köy kahvaltısı yapma imkanı da sunuyor. Orijinal bir dokuya sahip ilçede bulunan mekanda, Konya’nın tarihinde dolaşıyor ve Mevlana’nın sofrasında oturuyor gibi hissedebilirsiniz.
Konyada Kahvaltı Nerede Yapılır? Hazbahçe Restaurant

konya-kyoto-japon-parkı-serpme-kahvaltı-konya-buradayenir-comJapon Kyoto Parkı
Anadolu’nun en geniş düzlüğünde Uzak Doğu esintileri sevenler için ilginç ve eşsiz bir mekan olan park, Konya’nın kardeş şehri Kyoto namına kurulmuş. Belediye tarafından inşa edilen mekanda yer alan restaurant büyük talep görmekte. Mekanda hafta sonları 13:00’e kadar açık büfe seçeneği de bulunuyor ve beğeni görüyor.
Konyada Kahvaltı Nerede Yapılır? Kyoto Japon Parkı

kahvaltı-nerede-yapılır-kulesini-restaurant

Kulesini Restaurant
Hafta sonu uzun bir kahvaltı sırasında kentin manzarasını izlemeyi seviyorsanız, Konya’ya hakim manzarasıyla dikkat çeken restaurant, lüks ve şık tasarımı, fiyatları ve müşteriye verdiği değer yönünden da takdir görüyor. İç mekanın yanında balkonda da kahvaltı yapma imkanı sunan işletme Kule-Site alışveriş merkezinde bulunuyor.
Konyada Kahvaltı Nerede Yapılır? Kulesini Restaurantkahvaltı-nerede-yapılır-hasbihal-kahvaltı-konağı

Hasbihal Kahvaltı-Kahve Konağı
Konya’ya gittiyseniz Mevlana Müzesi’ne uğramamak olmaz. Buraya yapacağınız gezi sırasında da Hasbihal Kahvaltı- Kahve Konağı’na uğrayarak gününüzü taçlandırabilirsiniz. Konya dışında Anadolu’nun farklı yörelerinden de lezzetler sunan mekan, geniş kapasitesiyle ziyaretçilerini bekliyor.
Konyada Kahvaltı Nerede Yapılır? Hasbihal Kahvaltı-Kahve Konağı

Sizler için önerdiğimiz Konya mekanları gelip görülmesi ve tadılması gereken yerler.Geniş bir mutfak türüne sahip bir şehir damak tadınıza uygun tüm lezzetleri barındırıyor.

“Gez Dünyayı Gör Konyayı ” buraya gelen aç kalmaz.??

Bize öneride bulunabilirsiniz değerli takipçilerimiz.Afiyet Olsun.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.