Konyada Etliekmek Nerede Yenir?

Konyada Etliekmek Nerede Yenir. Etliekmek diyende var etli pide diyen de var. Kararı size bırakıyorum adı her ne olursa olsun herhangi birisini dediğinizde aklınıza ilk gelenin Konya olduğundan şüphem yok. Etliekmeği en güzel Konya ustaları yaparlar.

Konyada Etliekmek Nerede Yenir?

Buradayenir.com ekibi olarak keşfettiğimiz bir çok mekanın hakkında daha çok bilgi almak için bağlantı linklerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.?



etliekmek-konya-buradayenir-com

Konya denince akla ilk gelenler arasında etliekmek ilk sırayı alıyor.Onu takip edenler ise Bamya Çorbası, Fırın Kebabı, mevlana, tirit, arabaşı diye sıralayıp gidebiliriz.Köklü yemek kültürüne sahip gaziantep, hatay yada adana gibi lezzetlerle dolu tarihe sahip konya ve konya mutfağına yeteri kadar değer verilmediğini düşünüyoruz.



Aslında her konuda olduğu gibi yeteri kadar arşivleme olmadığı ve doğru yerde ve doğru mecralarda yansıtılmadığı için istenilen sonuç bir türlü alınamıyor.Bizimde bu tarihi şehir olan konya lezzetlerinde tuzumuz olsun diye konyada ciddi bir etliekmekçi arayışına girdik.Hem yerli turist hem yabancı turistler için ” Konyada etliekmek nerede yenir ” sorusuna bir nebze olsun katkıda bulunmayı amaçladık.Sizler için en iyi etliekmekçileri araştırıp sizler için derledik.
Konyada Etliekmek  Nerede Yenir TAM LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Buradayenir.com keşfettiği lezzetleri, gezip gördüğü mekanları siteye ekleme yaparak sizlerin daha kolay karar vermesini sağlıyoruz.Katkıda bulunacağınıza eminiz Konyamızın tarihi lezzetlerini tüm dünya ya duyurmamız için bizlerle el ele olacağınızı biliyoruz.

Bu sebeple sizlerin mesajlarını, önerilerini ve yorumlarını ekip olarak bekliyoruz. ??

Maille uğraşmamanız açısından facebook adtesimizden mesaj atabilirsiniz yada sitemizden yorum bırakabilir yada sağ üst köşeden Mekan Önere Tıklayabilirsiniz.

Facebook Mesaj Gönder

Afiyet olsun başka bir yazıda görüşmek üzere…?
#KonyadaEtliekmekNeredeYenir? #konyanıneniyietliekmeçileri #konyayagidince görmenizgerekenmekanlar #konyadaneredeneyenir #kandiletliekmek #cemoetliekmek #havzanetliekmek #etliekmekkonyatarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.