buradayenir-com

Buradayenir.com insanları günyüzüne çıkmamış lezzetleri tanıtmak, tarihi yemekleri mekanları, puan ve yorumlara göre gitmek istediği mekana karar vermede yardımcı olmak amacıyla kuruldu.

www.buradyenir.com  hızla büyüyen bir ekibi ve ziyareçilerine keşif rehberi olarak lezzetleri daha kolay bulmalarını sağlayan marka olma yolunda hızla yol alıyor.

Buradayenir kurulurken asıl amaçımız türkiye’nin bilinmeyen lezzetlerini ortaya koymak. Ekibin büyük bir zamanını konya’da geçirmesinden dolayı konya’da yoğunlaşarak türkiyede’ki lezzetleri sizinle paylaşmak için yola çıktık. Nerede ne yerim? Konya’da ne yenir? Konyanın en iyi tandır kebabcısı nerede? Konya etliekmek mekanları nerede? gibi tüm sorulara karşı buradayenir diyerek www.buradayenir.com kurduk.

Türkiyenin Mekan ve Keşif Rehberi olarak kurduğumuz buradayenir.com size önerebileceğimiz, lezzetli ve tarihi tatları size sunmaktır.

Mekanlara özel profesyonel fotoğraf çekimi ve videolu mekan tanıtımı sayfalarımızda düzenlenerek www.buradayenir.com sitesinde sunulmaktadır.

Keşfettiğiniz lezzeti bizimle paylaşmak isterseniz mekanınız varsa bize;

yemek@buradayenir.com veya Facebook Mesaj Gönderin  ulaşabilirsiniz.

Bizimle tavsiye,eleştiri ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.Türkiyenin heryerinde keşfetmediğimiz mekan kalana kadar kendimizi güncel ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Medeniyet şehrimiz Konyayı gezmeye gelenlere ve bu tarihi soluyan Konya’lılara afiyet olsun.

Buradayenir.com Ekibi 2018