Antalyada Künefe Nerede Yenir? Künefe Yiyebileceğiniz Mekanlar

Hatayın, milli künefe tatlısı antalyada nerede yenir diyorsanız bu yazımız size göre

Antalyada Künefe Nerede Yenir? Künefe Yiyebileceğiniz Mekanlar

Buradayenir.com ekibi olarak keşfettiğimiz bir çok mekanın hakkında daha çok bilgi almak için bağlantı linklerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.?
Hatayın, milli künefe tatlısı antalyada nerede yenir diyorsanız bu yazımız size göre.Yöresel mutfağı ile hatay ender lezzetleri bir arada bulunduran nadide ilimiz.Künefe deyince hepimizin aklında çıtır çıtır kadayıfı, ağızda eriyen peyniri taptaze kaymağıyla ve antep fıstığıyla hatay yöresine özgü enfes künefe lezzetini sevmeyen yoktur sanırım.Bu nedenle Anayalya’da en iyi künefe nerelerde yenir sizler için bir araya getirdik.1-Ocak Burma Kadayıf Künefe

antalyada-künefe-nerede-yenir-ocak-burma-kadayıf-künefe
antalyada-künefe-nerede-yenir-ocak-burma-kadayıf-künefe
Ocak Burma Kadayıf Künefe Antalyanın kepez ilçesinde bulunan bir aile şirketi.Haftanın hergünü saat 10.00 ile 01.00 arasında hizmet sunan Ocak Burma Kadayıf Künefe antalyada künefe canınız çektiyse yada yolunun antalyaya düştüyse, mutlaka aklınızda olması gereken bir adres.
Adres: Özgürlük Mah. Namık Kemal Blv. 80/B Kepez, Antalya
Telefon: 0 242 346 21 472-Keyf-i Künefe

antalyada-künefe-nerede-yenir-keyfi-künefe
antalyada-künefe-nerede-yenir-keyfi-künefe
Antalyada en iyi künefe mekanları deyince akla gelen isimlerden biri Keyf-i Künefe toplamda 3 şubesi bulunuyor.25 çeşit künefe bulunan mekanda, istediğiniz şekilde size özel hazırlanıyor.En çok tercih edilen ise fıstıkzade tatlısı oluyormuş.Mekan tatlı yeyip kalkayım türden bir mekan değil, sohbet için arkadaşlarınızla vakit geçireceğiniz güzen bir mekan.
Adres: Uncalı Mah. Toroslar Cad. City Life 2 D Blok. No: 76/B D. 4-5 Konyaaltı
Telefon: 0 242 503 06 063- Kral Künefe

antalyada-künefe-nerede-yenir-kral-künefe
antalyada-künefe-nerede-yenir-kral-künefe
Antalyada künefe deyince akla gelen bir diğer mekan Kral Künefe oluyor.Künefenin özel peyniri ile hazırlanmış nefis tatlının antalyadaki merkezi diyebiliriz aslında.Yaz aylarının vazgeçilmez dondurması ile denemenizde fayda var. Afiyet Olsun.
Adres: Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. Nergiz apt. No: 27/c Antalya
Telefon: 0 242 311 20 40
Not; Sizlerde beğendiğiniz ve lezzetine ve hizmetine tam not verdiğiniz mekanların isimlerini ve semtlerini yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Yoruma eklenen mekanlar analiz edilip içeriğimize eklenecektir. Ayrıca mekanlarla ilgili şikayetlerinizi de yorum kısmına yazabilirsiniz.

Facebook Mesaj Gönder
#antalyada künefe mekanları #antalyada künefe nerede yenir #kral künefe antalya fiyatları #keyfi künefe antalya #keyfi künefe antalya fiyat #kral künefe konyaltı/antalya #antalyada künefe mekanları #antalyada en iyi künefe mekanları #künefe mekanları 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.