Antalyada En İyi Kahvaltı ve Brunch Mekanları Nerede Yenir

Bir haftanın yorgunluğunu güzel bir mekanda güzel bir kahvaltı ile yada dostlarımız veya arkadaşlarımızla bir araya gelme bahenesidir aslında. Sizler için Antalyada kahvaltı nerede yapılır? veya Antalyanın en iyi kahvaltı mekanları sorusuna cevap oluyoruz.

Antalyada En İyi Kahvaltı ve Brunch Mekanları Nerede Yenir?

Buradayenir.com ekibi olarak keşfettiğimiz bir çok mekanın hakkında daha çok bilgi almak için bağlantı linklerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.?
Antalyada En İyi Kahvaltı ve Brunch Mekanları Nerede Yenir. Antalyada En İyi Kahvaltı ve Brunch Mekanları Nerede YenirMalum Kahvaltı günün önemli öğünleri arasında ilk sırayı alıyor.Güne mutlu ve enerjik başlamak için ve sağlık açısından kahvaltı ile güne merhaba demek bir ayrıcalık haline geliyor.Bir haftanın yorgunluğunu güzel bir mekanda güzel bir kahvaltı ile yada dostlarımız veya arkadaşlarımızla bir araya gelme bahenesidir aslında. Sizler için Antalyada kahvaltı nerede yapılır? veya Antalyanın en iyi kahvaltı mekanları sorusuna cevap oluyoruz.
Araştırdığımız kahvaltı mekanlarında çocuk park alanı bulunan mekanlara da öncelik veriyoruz.Kahvaltı denince hepimizin aklına gelen Sedir Gözleme Köy Kahvaltısı, Serpme Kahvaltı Mekanları yada Antalyada  Kahvaltı evi mekanlarının başında yeri alıyorlar.

1- SEDİR GÖZLEME KÖY KAHVALTISI

Antalya-kahvaltı-mekanları-sedir-gözleme-kahvaltı-evi
Antalya-kahvaltı-mekanları-sedir-gözleme-kahvaltı-evi
Herkesin şehirden uzaklaşmak istediği gürültünün ve koşturmacanın verdiği yorgunluk ile kendini doğaya bırakmak isteyenlerin yeri aslında Sedir Gözleme Kahvaltı Evi. Envai çeşit bulunan serpme kahvaltısında doğa ile iç içe sessiz sakin semaver çayınızda yanı başınızda enfes bir kahvaltı sizi bekliyor.Hafta sonu olsada gitsek dediğinizi duyar gibiyim. Fiyatlara gelince gayet uygun Porsiyonlar büyük mekanda oldukça rağbet görüyor.Gitmeden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederim.
Adres : Akdamlar Köyü (Sosyete Pazarı) Mesire Alanı Çakırlar Antalya
Rezervasyon : 0533 766 67 06
Yol Tarifi için Tıklayınız.2- SAKİNLER KIR BAHÇESİ

Antalya-kahvaltı-mekanları-sakinler-kır-bahçesi
Antalya-kahvaltı-mekanları-sakinler-kır-bahçesi
Antalya Sosyete Pazarında bulunan ve haftanın her günü açık olan Sakinler Kır Bahçesi Kahvaltı Mekanı gün boyu açık.Sizler için kahvaltı mekanları alternatifleri araştırmaya devam ediyoruz.Köy Kahvaltısı ürün yelpazesi oldukça çeşitli ve geniş Peynirli, Patetesli ve Kıymalı Gözlemeleri, Kaşarlı tereyağlı bazlamaları ve bildiğimiz klasik demlik çayı ile adeta bir lezzet şöleni sunuyorlar.Mekanda oldukça güzel çam ağaçlarının gölgesinde çocuklarınızında rahatlıkla oynayabileceği çocuk parkıda bulunuyor.Bir sıralamaya koyamıyoruz hepsinin kendine göre bir güzelliği var o yüzden Antalya kahvaltı mekanları arasında yerini alıyor Sakinler Kır Bahçesi.
Adres : Hacısekililer Mahallesi, 07070 Konyaaltı/Antalya
Rezervasyon : 0531 287 65 62
Yol Tarifi için Tıklayınız.3- ZEYTİNDALI KAHVALTI EVİ

Antalya-kahvaltı-mekanları-zeytindalı-kahvaltı-evi
Antalya-kahvaltı-mekanları-zeytindalı-kahvaltı-evi
Zeytin Kahvaltı Evi aslında benim favorilerim arasında demeden geçmek istemedim gerçekten çok güzel bir mekan olmuş huzur ve sessizliğin eşsiz manzaranın durağı sayılabilecek bir mekan burası herkesin zevkine hitap edeceğinin kanısındayım. Kendine has ve şirin dekoruyla şehirden uzaklaşıp buraya geldiğinizde rahatladığınızı hissedeceksiniz. Ayrıca ev yapımı kahvaltılıklarıyla misafirlerinin gönlünü alıyor Zeytindalı Kahvaltı Evi.
Birbirinden güzen peynir çeşitlerinin bulunduğu o mis gibi meyvelerin ev yapımı reçeli ile soframıza geldiği acukası, asma yapraklı mezesi, kümesten toplanan yumurtalar pişen sahanda yumurtası, kaşarlı bazlaması bakır çaydanlıkta çayı gerçekten anlatmaya gerek yok gidip görmek lazım.Antalyada köy kahvaltısı nerede edilir? sorusuna bir nebze olsun yardımcı olmaya çalıştık.
Afiyet olsun şimdiden.
Adres : Hacısekililer Mahallesi, Hacısekililer Köyü Yolu No:10, 07070 Konyaaltı/Antalya
Rezervasyon : 0532 207 79 89
Yol Tarifi için Tıklayınız.Buradayenir.com keşfettiği lezzetleri, gezip gördüğü mekanları siteye ekleme yaparak sizlerin daha kolay karar vermesini sağlıyoruz.Katkıda bulunacağınıza eminiz Antalyanın tarihi lezzetlerini tüm dünya ya duyurmamız için bizlerle el ele olacağınızı biliyoruz.
Bu sebeple sizlerin mesajlarını, önerilerini ve yorumlarını ekip olarak bekliyoruz?

Maille uğraşmamanız açısından facebook adtesimizden mesaj atabilirsiniz yada sitemizden yorum bırakabilir yada sağ üst köşeden Mekan Önere Tıklayabilirsiniz.

Facebook Mesaj Gönder

 

#antalya kahvaltı tavsiye #antalya kahvaltı mekanları 2018 #antalya serpme kahvaltı mekanları #antalya çakırlar kahvaltı #antalya atatürk parkı kahvaltı yerleri #antalya atatürk parkı kahvaltı fiyatları #antalya kahvaltı fiyatları #antalya konyaaltı kahvaltı mekanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.